متن

این شرکت دارای نمایندگی از شرکت Umirs  (مجارستان) می باشد که فعالیت این شرکت  بشرح ذیل می باشد :

Predix :  تامین کننده یک سیستم ویژه محافظت از فنس از نوع حفاظت خطی می باشد. سیستم ردیاب پریدیکس  یک سیستم ایجاد حصار بر اساس باند سری می تکنولوژی  ماکرو ویو است.  این سیستم  شامل فرستنده و گیرنده ای است که باهم محیط حفاظت شده ای را بطول 300 متر فراهم می کند .


Radon MRS : رادوم ام ار اس یک سیستم ایجاد حصار خطی بر اساس باند سری ایکس تکنولوژی  ماکروویو است. این سیستم  شامل فرستنده و گیرنده ای است که باهم محیط حفاظت شده ای را بطول 300 متر فراهم می کند .


24Nomad :  نوماد24  یک سیستم ردیاب مایکرو ویو قابل حمل با نصب سریع از خانواده حصار های    مایکرو وی پردیکس می باشد  که ایده ال جهت ایجاد ناحیه حفاظت شده موقت اطراف ماشین آلات ، کمپ ها، سایت های ساختمانی، سکوهای سیار و ... می باشد .


Panthera  : پانترا یک حصار حرفه ای با تکنولوژی دو گانه است که با استفاده از ترکیب امواج مادون قرمز اکتیو و تکنولوژی های مایکرو ویوی کار میکند. پانترا یک سیستم قوی و قابل اعتماد در برد 100 متر می باشد ، یک سیستم قابل اطمینان در شرایط آب و هوایی نامناسب( دمای بالا یا پائین، رطوبت، مه و غیره) میباشد که جهت محافظت نواحی تحت پوشش وسیع، تجهیزات صنتعتی و سایت های کوچک می باشد  


        تجهيزات مخابراتي

-  سيستمها و تجهيزات مخابراتي شامل سيستمهاي راديوئي؛ بي سيم هاي دستي؛ خودرويي و دريايي

-  تامين كننده كابل، مفصل و مودم هاي فيبر نوري

-  تجهيزات اكسس نوري ( كافو نوري)

-  كابل هاي كواكسيال

 

بديهي است اين شركت با توانائي بالقوه و دانش فني و كار آزموده،پشتيباني فني خود از هر گونه همكاري در اجراي پروژه ها و تامين سفارشات شما دريغ نخواهد نمود .